O Trickboardzie

Trickboard - to przyrząd sportowy do ćwiczenia balansu ciała. Zestaw zawiera deskę i wałek. Głównym celem ćwiczeń na Trickboardzie jest podniesienie poczucia kontroli nad ruchami swojego ciała. Wystarczy 30 minut dziennie ćwiczeń na Trickboard, aby poprawić swoją  koordynację ruchową! Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu, gdzie można przetestować Trickboard!

RODZAJE DESEK

L / Large (długość 87 cm) - przeznaczona dla osób o wadze do 100 kg

M / Medium (długość 76 cm) - przeznaczona dla osób z przedziału wagowego 40-70 kg

RODZAJE WAŁKÓW

Wałek z tworzywa (średnica 12 cm do desek L) -  jest lekki, wytrzymały, sztywny, w pełni ekologiczny i łatwy w przenoszeniu. Jest w pełni bezpieczny, nie pozostawia śladów na podłożu. Na wałku znajdują się zaślepki sygnowane logo Trickboard. Wałek z tworzywa jest bardziej reaktywny, ma duży poślizg, przez co ruch jest na nim szybszy. Ten wałek jest dedykowany osobom zaawansowanym i o lepszych predyspozycjach ruchowych.

Wałek korkowy (średnica 12 cm, do desek S, M i L) jest lekki, wytrzymały. Ruch na nim jest wolniejszy, sam wałek jest mniej reaktywny niż wałek z tworzywa. Jest w pełni bezpieczny, nie pozostawia śladów na podłożu. Zalecamy, aby używały go osoby początkujące i mniej zaawansowane.

DYWAN

Zalecamy używania zestawu trickboard na specjalnym dywanie. Wałek z tworzywa używany bezpośrednio na betonie łatwo się rysuje i traci swoje właściwości poślizgowe, które ułatwiają wykonywanie tricków. Wierzchnia miękka warstwa maty amortyzuje upadki. Od spodu dywanika znajduje się specjalna warstwa antypoślizgowa zapobiegająca jego przesuwaniu się po powierzchni, na której się znajduje. Estetyczne obszycie gwarantuje dłuższą żywotność dywanika.

Rodzaje dywanów:

mały o wymiarach 70 x 140 cm, idealny do ćwiczeń fitness

duży o wymiarach 150 x 100 cm, idealny do wykonywania ćwiczeń i tricków.

POKROWIEC

Pokrowiec jako worek samozaciskowy ułatwia przenoszenie i przechowywanie zestawu trickboard. Do pokrowca zmieści się bez problemu deska, wałek i mały dywan. Na pokrowcu znajduje się naszywka z logo Trickboard.

MODELE:

 

Trickboard jest znakiem zastrzeżonym przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Nr prawa ochronnego: R.323143

Wyprodukowano w Polsce.

 

Wybierz walutę / select currency
Wybierz język / select language
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl