O Trickboardzie

Trickboard - to przyrząd sportowy do ćwiczenia balansu ciała. Zestaw zawiera deskę i wałek. Głównym celem ćwiczeń na Trickboardzie jest podniesienie poczucia kontroli nad ruchami swojego ciała. Wystarczy 30 minut dziennie ćwiczeń na Trickboard, aby poprawić swoją  koordynację ruchową! Trickboard to również świetna zabawa dla dzieci, które uwielbiają prześcigać się w wymyślaniu kolejnych tricków! Zapraszamy do naszego sklepu w Poznaniu, gdzie można przetestować Trickboard!

RODZAJE DESEK

L (długość 87 cm) - przeznaczona dla dorosłych o wadze do 100 kg

M (długość 76 cm) - przeznaczona dla dzieci i nastolatków z przedziału wagowego 40-70 kg

S (dawny Junior - 68,5 cm) - przeznaczona dla dzieci do 40 kg 

Deska L przeznaczona jest dla dorosłych o wadze do 100 kg, deska M przeznaczona jest dla osób z przedziału wagowego 40-70 kg, deska junior dedykowana jest dzieciom do 40 kg.

RODZAJE WAŁKÓW

wałek z tworzywa (średnica 11 cm do desek S i M oraz 12 cm do desek L) - lżejszy niż wałki gumowe, jest sztywniejszy, bardziej wytrzymały, w pełni ekologiczny i łatwiejszy w przenoszeniu. Jest w pełni bezpieczny, nie pozostawia śladów na podłożu. Jest bardziej reaktywny, zalecany osobom zaawansowanym.

wałek korkowy (średnica 11 cm do desek S i M oraz 12 cm do desek L) - wałek mniej reaktywny, zalecany osobom początkującym i dzieciom.

DYWAN

Zalecamy używania zestawu trickboard na specjalnym dywanie. Wałek używany bezpośrednio na betonie łatwo się rysuje i traci swoje właściwości poślizgowe, które ułatwiają wykonywanie tricków. Wierzchnia miękka warstwa maty amortyzuje upadki. Od spodu dywanika znajduje się specjalna warstwa antypoślizgowa zapobiegająca jego przesuwaniu się po powierzchni, na której się znajduje. Estetyczne obszycie gwarantuje dłuższą żywotność dywanika.

Rodzaje dywanów:

mały o wymiarach 70 x 140 cm, idealny do ćwiczeń fitness

duży o wymiarach 150 x 100 cm, idealny do wykonywania ćwiczeń i tricków.

POKROWIEC

Pokrowiec jako worek samozaciskowy ułatwia przenoszenie i przechowywanie zestawu trickboard. Do pokrowca zmieści się bez problemu deska, wałek i mały dywan.

MODELE:

Trickboard jest znakiem zastrzeżonym przez Urząd Patentowy Rzeczpospolitej Polskiej.

Nr prawa ochronnego: R.323143

Wyprodukowano w Polsce.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl